Dzień Edukacji Narodowej

16 października 2019 roku w Domu Kultury w Walcach odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, Wójt Gminy Walce- Marek Śmiech, Dyrektor Oświaty- Bernard Gałeczka, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. W części oficjalnej głos zabrała Pani dyrektor Sylwia Glombik, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły.

W części artystycznej  uczniowie z klasy IV  pod kierunkiem wychowawczyni pani Kornelii Konczalli, zorganizowali Galę Oscarów, zaśpiewali wesołe piosenki wyrażając w ten sposób swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Na scenie wystąpili również uczniowie kl. Ia i kl. Ib. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w imieniu wszystkich uczniów złożyli  nauczycielom i pracownikom gorące podziękowania oraz życzenia, wręczając drobne upominki.