Rozpoczęcie Roku Szkolnego

We wtorek, 1 września, tak jak we wszystkich szkołach w Polsce, i u nas  rozpoczął się Nowy Rok Szkolny 2020/21. Po Mszy Świętej cała społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej, na wcześniej wyznaczonych i specjalnie oznakowanych miejscach (w bezpiecznych odległościach). 

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor, Sylwia Glombik, która powitała uczniów, rodziców, pracowników szkoły. Następnie został wprowadzony sztandar szkoły, nad którym opiekę przejęli Mateusz Nadolski, Laura Malejka i Sofie Linek. Uczniowie klasy piątej przygotowali krótki program artystyczny.

      Był również czas na życzenia dla pierwszoklasistów i ich rodziców. W tym roku szkolnym naukę w naszej szkole rozpoczęło 27 nowych uczniów. Najmilszą chwilą dla nich było wręczenie przez wychowawczynie, p. Karinę Nadolską, p. Krystynę Białas oraz p. Irenę Olbrych rogów obfitości, tzw. tyt pełnych słodkości.  

      Wszystkim uczniom życzymy by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań. Niech szkoła będzie dla Was miejscem wielu radości i przyjaźni.