Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu w roku szkolnym 2018/19

Lista uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu:

Wyróżnienia dla absolwentów:

 -w nauce i zachowaniu:

1. Miczka P. - 5,1 bdb             

2. Niesłoń J. - 4,85 bdb

3. Broers S.- 4,80 wz

4. Strulak W.- 5,0 bdb

5. Malkowski E. – 4,95 wz

6. Thomys N.- 4,9 bdb

7. Kania W. - 4,9 bdb

8. Dąbrowska J.- 4,9 wz

9. Król W. – 4,85 wz

10. Grzesik M. – 4,75 bdb

     

Klasa Ia        

1. Czichon Gabriel

2. Czerwionka Nadia

3. Sparwasser Paulina

4. Kałuża Maria

5. Kuczpioł Paulina

6. Bar Daniel

7. Cichoń Dominika

 

Klasa Ib     

1. Mainka Dominika

2. Malejka Maksymilian

3. Malejka Oliwer

4. Nossol Malwina

5. Osieka Michał

6. Psik Wiktoria

 

Klasa IIa     

1. Luda Eliasz

2. Mucha Monika

3. Slawik Ralph

4. Wieczorek Kuba

5. Wolny Joanna

6. Wyciślok Adam

7. Wyciślok Aleksander

 

Klasa IIb      

1. Dąbrowska Agata

2. Nosol Lena

3. Wielgan Anna

4. Wielgan Olivia

5. Ziegler Fabian

6. Stefan Agata

 

Klasa III      

1. Bolcek Emilia

2. Polanik Paweł

3. Scudło Emilia

 

Klasa IV a      

1. Gabrisch Jana 5,5 wz

2. Linek Sofie 5,42 bdb

3. Trela Aleksandra 5,33 bdb

4. Waloszek Mateusz 5,25 bdb

5. Bracki Adam 5,08 bdb

6. Polak Magdalena 5,0 bdb

7. Król Kinga 4,75 bdb

8. Morawietz Florian 4,75 bdb

 

Klasa IVb     

1. Malejka Laura 5,67 wz

2. Nadolski Mateusz 5,67 wz

3. Nowak Dominka 5,33 wz

4. Nowak Franciszek 5,33 bdb

5. Kuczpioł Kacper 5,25 bdb

6. Glombik Bianka- 5,17 bdb

7. Galowy Oliwer 5,0 bdb

8. Wiśniewski Oskar 4,92 bdb

9. Koptoń Paweł 4,92 bdb

10. Lewicka Julia 4,92 bdb

11. Golomb Jan 4,75 bdb

12. Król Natalia 4,75 bdb

13. Zapotoczna Emilia 4,75 bdb

 

Klasa Va      

1. Psik Damian 5,43bdb

2. Nossol Milan 5,21 bdb

3. Rudek Anna 5,21 bdb

4. Huta Grzegorz 5,14 bdb

5. Rudek Łukasz 5,0 bdb

6. Tomczyk Brayan – 4,92 bdb

7. Baar Martyna – 4,86 bdb

 

Klasa Vb    

1.Bracki Łukasz 5,5 bdb

2. Muszyńska Martyna 5,43 bdb

3. Mandalka Emilia 5,14 bdb

4.Nierobisz Ewelina 5,0 bdb

5.Łuczkowska Ewa 4,79 bdb

 

Klasa VI    

1. Szczepanek Aleksander -5,30 wz

2.  Bracka Julia -5,25 bdb

3. Grzesik Natalia -5,25 wz

4. Lewicka Aleksandra - 5,25 wz

5. Mielczarek Julia – 5,0 bdb

6. Nosol Anastazja - 5,0 bdb

7. Cichoń Karol - 4,77 bdb

8. Matusiewicz Maja - 4,77 bdb

 

Klasa VIIb      

1. Cielanga Aleksandra 5, 73 wz

2.  Bar A- 5,13 wz

3. Wiśniewski T – 5,07 bdb

4. Domarecka A- 4,87 wz