Dyskoteka i bal karnawałowy

Do najważniejszych tradycji karnawałowych należą zabawy i bale. By tradycji stało się zadość, również w naszej szkole odbył się 14 i 15 stycznia 2020 r.karnawałowy bal przebierańców dla uczniów klas I – IV oraz dyskoteka karnawałowa dla uczniów kl. V-VIII. Pomysłowość dzieci i rodziców w przygotowaniu strojów okazała się ogromna.

14 stycznia starsi uczniowie bawili się na szkolnej dyskotece, która  odbyła sie w Gminnym Ośrodku Kultury. Dj Maron zapewnił uczestnikom wspaniałą zabawę. Były tańce, konkursy i chwila na odpoczynek i poczęstunek (pyszną pizzę), który przygotowały mamy z RR.

15 stycznia swój bal przebierańców miały dzieci młodsze. W tym roku Pan Wodzirej zabrał nas na Daleki Wschód. Były japonki, ninja, arabowie, karatecy i inne postacie z bajek. Zabawa była wspaniała. Ciekawe konkursy, japońskie przywitanie oraz wiele innych atrakcji czekało na wszystkich uczestników. Był również czas na posiłek-  zdrowe, pyszne kanapki, które zostały przygotowane przez nasze mamy.