Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia 2020 roku odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zostali zaproszeni babcie i dziadkowie uczniów klas I-III. Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli do Gminnego Ośrodka Kultury bardzo licznie. Część artystyczną przygotowali wszyscy uczniowie klas młodszych wraz ze swoimi wychowawczyniami. Uczniowie recytowali wiersze po polsku i po śląsku, śpiewali piosenki, zorganizowali mini playbeck show oraz przedstawili krótką inscenizację związaną z tym świętem.

Część artystyczna zakończyła się wspólnym odśpiewaniem 100 lat. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która wskazując na ogromną rolę dziadków w wychowaniu dzieci i ich szczególne miejsce w rodzinie, złożyła wszystkim zgromadzonym gościom życzenia.

Był również czas na słodki poczęstunek przygotowanym przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą uroczystość  ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.