Kolędowanie wolontariuszy SKC w Domu Pogodnej Starości w Otmęcie

Bus pełen wolontariuszy SKC wyruszył w środowy poranek, tj. 25 stycznia, do Domu Pogodnej Starości w Otmęcie. Stało się już tradycją naszej szkoły kolędowanie z mieszkańcami tegoż domu.  Śpiewając pastorałki i kolędy wolontariusze wywoływali wzruszenie na twarzach słuchających. Często nagradzali oni śpiew gromkimi brawami. Martina - wolontariuszka uczennica klasy VII i jednocześnie uczennica Szkoły Muzycznej grała kolędy na kibordzie podtrzymując świąteczny nastrój. Wszystkich mieszkańców tego wyjątkowego domu wolontariusze Szkolnego Koła Caritas obdarowali słodyczami. Do zobaczenia, do następnych odwiedzin usłyszeliśmy opuszczając mieszkańców domu.

opr. opiekun SKC, dr Róża Wilczek