Prezentacja osiągnięć uczniów w I semestrze 2019/20 roku

Nazwa

Imię i Nazwisko

Halowy turniej piłki nożnej na szczeblu półfinałów wojewódzkich w Prudniku

 

IV miejsce

Bracki Łukasz

Bracki Adam

Heinzer Seweryn

Nossol Milan

Nowak Franciszek

Pawlik Fabian

Rinke Łukasz

Rudek Łukasz

Konkurs B+K na kartkę bożonarodzeniową

 

Krawiec Maja  - I miejsce

Nowak Stanisław  - II miejsce

Koch Karol – III miejsce

 

Konkurs B+K na kalendarz 2020

Miczka Stefania – I miejsce

Blacharska Agata – II miejsce

Grzesik Julian – III miejsce

XV Międzygminny Festiwal Kolęd i Pastorałek Pokrzywnica 2020

 

Aleksandra Trela i Nikola Ślusarczyk duet – I miejsce

Zespół Family Band – II miejsce

Ślusarczyk Nikola – III miejsce

Zespół Złote Nutki – III miejsce

 

Konkurs Wiedzy Religijnej ŻAK

 

Laura Malejka

Mateusz Nadolski

Alexander Szczepanek – tytuł laureata

Gminny konkurs matematyczny „Mistrz rachunków”

 Scudło Emilia

 Polanik Paweł  I miejsce w kat. kl. IV

Cielanga Aleksandra – I miejsce

Szczepanek Alexander – III miejsce w kat. kl. VII-VIII

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Szczepanek Alexander  - I miejsce i kwalifikacje na szczebel wojewódzki

Cielanga Aleksandra – III miejsce

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Cielanga Aleksandra – I miejsce

Szczepanek Alexander – IV miejsce

Wojewódzki konkurs Geograficzny

Szczepanek Alexander – I miejsce

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Cielanga Aleksandra – I miejsce

Bracka Julia – III miejsce

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Góralki Jan – I miejsce

Szczepanek Alexander – II miejsce

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Góralski Jan

Pakosz Dawid – I miejsce

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Cielanga Aleksandra – I miejsce

Lewicka Aleksandra – II miejsce

Mandalka Emilia – III miejsce

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Szczepanek Aleksander – I miejsce

Glombik Simon – II miejsce

I Gminny Konkurs Recytatorski klas I-III

Malejka Oliwer – II miejsce

Sparwasser Paulina – III miejsce

Polanik Jan – IV miejsce

Malejka Maksymilian – V miejsce

II Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

Gabrisch Jan – I miejsce

Malejka Laura – II miejsce

Nadolski Mateusz – III miejsce    w kat. kl. IV – VI

Gzresik Natalia – I miejsce

Miczka Stefania i

Boese Jessica – II miejsce  w kat. kl. VII -VIII